top of page

ESMA-ÜL HÜSNA ÇALIŞMASI NEDİR?

Gezegenler, doğduğumuz anda belli burç ve evlerde yerleşir ve o an ile doğum haritamız oluşur. Her birimiz belli tesirler altında doğarız. Bu yerleşimler bütünsel anlamda olumlu çalışabileceği gibi zorlu ya da zararlı da çalışabilir. Bu zararları, blokajları hafifletmek için ilgili alana dair Esma-ül Hüsna çalışması hazırlanır. Yapılan çalışma o etkiyi yayan gezegenin derecesine aittir ve özel frekans yayarak zararlı etkiyi hafifletmeyi amaçlar. Dolayısıyla bu çalışma kişiye özeldir ve kişinin doğum haritası üzerinden çalışılır.


Şifa çalışması için doğum saatinizin kesin olarak bilinmesinin önemi bulunmamaktadır. Yaklaşık bir saatle de çalışma gerçekleştirilebilir. Hazırlamış olduğum esma çalışmalarının süreleri kişilerin haritalarına göre değişiklik gösterir. Dolayısıyla bu çalışma, harita analizi üzerinden en az 4, en fazla 8 ayrı okumadan oluşabilir. Tüm bu aşamaların her birinde 21 günlük esma çalışmalarına yer verilir.

(1. 21 gün, 2. 21 gün, 3. 21 gün...)


Şifa çalışmalarında vermiş olduğum danışmanlık daha farklı ilerlemektedir. Çalışma yaptığınız sürede beni süreçle ilgili aralıklarla bilgilendirmeniz, siz şifalanana kadarki süreçte sizden haberdar olmam, doğru menzilde ilerlemeniz adına yerinde olacaktır.


Bu çalışmalar kişinin varacağı menzil ne ise, ona ulaşmada yardımcı, refakatçi ve destek niteliği taşır. Kişi, inancı ve ikrarı kadar yol alır. Bu sebeple esma çalışmalarından sihirli değnek gibi bir etki beklemek yerine yapabileceğinizin en iyisini yapıp gerisini Yaratıcıya bırakmak ve akışta kalmak, çalışma sonrasındaki süreci farklı bakış açılarıyla değerlendirmek menzile en doğru biçimde ulaşmanızı sağlayacaktır.

Kuran ve Namaz Boncuk
Yazılar: Metin
bottom of page