top of page

13.03.2021 | VENÜS, NEPTÜN KAVUŞUMU

Venüs-Neptün kavuşumu akşam saatleri itibarıyla kesinleşiyor. Bu kavuşumun etkileri oldukça önemli…


*Neptün, Venüs kavuşumu etkisi altında yeni ve sizi hayal dünyanızla uyumlayacak bir aşk başlayabilir. Bu aşk kadersel, gerçek bir aşk olabilir. Özellikle Güney Ay Düğümü Yay’da olan kişiler bu kavuşumda kadersel ödül ile taçlanabilir. Bu süreçte ruh eşinizle karşılaşmış olabilirsiniz ya da karşılaşabilirsiniz. Evliliğinizde ise eşinize tekrar aşık olduğunuzu hissedebilirsiniz. İlişkinizi birbirinize karşı daha anlayışlı olduğunuz bir seviyeye taşıyabilir, değişmesi gereken noktalara dair farkındalık kazanabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta Neptün'ün etkisiyle kişinin hayallere fazlasıyla kaptırıp gerçeklerden uzaklaşmasıdır. Dolayısıyla bu kavuşumun etkisiyle karşınıza çıkan kişileri idealize etmemeye önem gösterin.


* Venüs, Neptün kavuşumu aynı zamanda gerçeklerden ve gelecek kaygısından biraz daha uzaklaştıracağı için bu süreçte daha mutlu, huzurlu, umutlu hissetmeniz de olasıdır.


* Bu kavuşum ayrıca yaratıcılığı da artıracağı için bu süreçte sanata olan ilginiz, merakınız ya da yeteneğiniz kendini gözle görülür bir biçimde açığa çıkartabilir. Hissedilen aşktan ilham alıp güçlü sanat eserleri açığa çıkartmak Venüs, Neptün kavuşumunun bir diğer önemli etkisidir.


Nazan Gönültaş


6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
Yazı: Blog2 Post
bottom of page