top of page

TÜM DANIŞMANLIKLARIM
1 – DOĞUM HARİTASI YORUMU:

Doğduğunuz an itibariyle şekillenen yaşamınızın ipuçlarını, geçmiş ve gelecek zaman olgusuna, yasasına takılmadan arınmak, büyütmek ya da tamamlamak istediğiniz konulara dair potansiyellerinizi haritanız yoluyla keşfedebilirsiniz.


2 – ESMA-ÜL HÜSNA ÇALIŞMASI:

Haritanızdaki yerleşimlere dair doğum haritanıza özel hazırlanan "Esma-ül Hüsna" çalışmaları ile istediğiniz enerjiyi harekete geçirebilirsiniz.


3 - THETAHEALİNG ve FARKINDALIK SEANSLARI:

Bu seanslar ile atamadığınız tüm adımları kolaylıkla atabilir, size hizmet etmeyen çöp dediğimiz, kök inançlarınızdan kurtulup sağlıkla, keyif ve bollukla ilerleyebilirsiniz.


Danışmanlıklarda neler öğrenirsiniz?


Tüm analizlerde, sizi zorlayan konu ve kişileri sürekli olarak gündeminize taşımak veya şikayetçi olmak yerine tüm bu olguların size ne anlatmak istediğini anlayabilirsiniz.


Durum ve olaylar karşısında farklı sonuçlar almak için farklı bakış açıları geliştirmeniz gerekir. Analizler bu farkındalığı geliştirmeniz için destekleyicidir. Analiz ile birlikte yaşam potansiyelinizi tanımlar, sizi ve akışınızı tıkayan kişilerle, gündemlerle ilgili gerekli dönüşümleri keşfedebilirsiniz.


Sizi bloke eden kişiyi, hali, olayı ya da her ne ise inanarak ve emek göstererek çözebilirsiniz.


Yaşamdaki düğümleri çözmek kişiyi gerçek potansiyeline yani hakikatine yaklaştırır. Cevher kişinin özündedir. Geriye bir madenci gibi kazmak ve bir telkari ustası gibi onu işlemek kalıyor.


Tüm bu hususlarda danışmanlık almak isteyen herkes WhatsApp aracılığıyla 004369910363377 ya da 00905453038736 nolu numaralar ile iletişime geçebilir.


Benim ve bütünün en yüksek hayrına

Nazan Gönültaş

15 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
Yazı: Blog2 Post
bottom of page