top of page

GÜNEŞ SİRİUS KAVUŞUMU


Herkese merhaba;


06.07.2022 Ankara saatiyle 14:03’de Güneş Sirius yıldızı ile kavuşacak. Her yıl gerçekleşen bu muhteşem kavuşum insanlık adına çok önemli eşiklerden bahseder. Belki çoğunluk hissetmese de çünkü görünmezde zuhur edeni kavramak bu boyutla, bu dünya bedeniyle zordur, yine de insan varlığımızla anlam veremeyeceğimiz açıklımların yaşandığı anları oluşturur bu kavuşum. Bizler insan olarak Yaradan’a her daim yakın olmalı, onu hep içimizde hissetmeliyiz. İbadet etmek, meditasyon yapmak veya ritüel yapmak hiç farketmeksizin Yaradan ile bağlantı kurmak için birer yoldur. İnsanın yapmaktan asla kaçınmaması gerektiği aksine yaptıkça huzur bulacağı, kendine varacağı en yegane eylemdir dua etmek ve zaten kişi bilmese de 7/24 dua halindedir. Bütün kainat içindeki her bir zerre ile Yaradana zikir halindedir. Şunu hepimiz bimeliyiz ki insan kaderini dua ile değiştirebilir. Bu Sirius kavuşumu ile muazzam bir uyanış gerçekleşecek ve bu Yengeç burcu etkisiyle olacak yani kadınlar ve anneler, özellikle doğurgan kadınlar ettikleri tüm dualarla hem kendilerine, hem sevdiklerine hem de tüm aleme çok büyük bir iyilik yapmış olacaklar. Özellikle belirtmek isterim ki bu içinde bulunduğumuz günler birilerine yardım etmek için çok muhteşem zamanlardır.


Tam kavuşum anında gökyüzünde başka önemli yerleşimler de mevcut durumda. Kavuşumun gerçekleştiği Yengeç burcunda Ceres’in de bulunması bu kavuşumdan çok iyi besleneceğimizi de ifade ediyor bizlere. Ancak Merkür ve Lilith de burada, bu sebeple kadınlar ile olan iletişim konusunda dikkatli olmak gerektiğine vurgu yapmakta fayda vardır. Kadınlar her açıdan çok güçlü gözüküyor bu kavuşumda ancak bunu nasıl kullanacakları da yine kadınların ve özellikle dişil enerjinin bizzat kendi elinde. Ay da tam olarak Jüpitere karşıt açı yapmakta olduğu için bir kez daha dişil enerjinin çok ama çok dikkatli olması gerektiğini vurgulamakta fayda vardır. Ay Terazi burcunda yerleştiği için dişil enerjinin dengeyi asla bozmaması gerekiyor, burada yine bilhassa iletişime dikkat etmek gerekiyor. Eğer dikkat edilmezse İlahi düzen ve nizam bir sonraki yeni ay esnasında kişiyi buradan sınayacaktır. Bu yüzden farkındalıkla ilerlemek “kendini bilmek” çok ama çok önemlidir. Sizlere bu muhteşem kavuşum anında yapabileceğiniz bir okuma önereceğim.


Çalışmaya başlamadan önce önünüzde bir bardak su ve sol avucunuzun içinde bir kuvars kristali bulundurmanız enerji açısından destekleyici olacaktır. Öncesinde sevdiğiniz bir koku ile buhur yapabilir ve bir beyaz mum yakabilirsiniz.

Yaradanın Nûr’una girerek niyet alabilir, gönlünüzce dileyebilirsiniz. Çünkü kaynak sonsuz bir vericidir. Hiç kimse alemde var olmayan herhangi bir şeyi ne dileyebilir ne de isteyebilir. Her şeyin evrende sonsuz bir şekilde var olduğuna inanarak ve Yaradana teslimiyet içinde olmakta her daim fayda vardır.


“Lux Et Terebin Sothşs Terebin 108”

En az 108 defa olmak üzere istediğiniz adette söyleyebilirsiniz.


Esma ile çalışmak isteyenler ise

“ER REŞİD 514”

“ES SELAM 131”

“EL MUHYİ 68”


Ebcedi ile okuyabilirsiniz.


Benim ve bütünün en yüksek hayrına…


Nazan Gönültaş

68 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
Yazı: Blog2 Post
bottom of page