top of page

AY FOMALHAUT KAVUŞUMU

Herkese merhaba;


23.05.2022 tarih Ankara saatiyle 02:07’de Ay Fomalhaut sabit yıldızı ile kavuşuyor. Güney'in nöbetçisi olarak adlandırılan, muhteşem yıldız Fomalhaut doğası gereği aşırı olan hırsı istemez öyle ki hırs nedeniyle kişinin düşüşüne neden olabilir. Etik ve ahlaki değerlere uygun davranıldığında ise yol açıcı, dileklerin gerçekleşmesinde destekleyici bir yıldızdır. Balık burcu doğasındadır ve Balık burcunun 4 derecesindedir.


Sizlerle bu güzel kavuşumdan faydalanmak adına bir çalışma paylaşacağım. Çalışmaya başlarken sol elinizde bir adet kuvars kristali ve önünüzde sonradan içmek üzere bir bardak su bulundurmanız tesir açısından destekleyici olacaktır. Yine çalışma anında ve çalışmaya devam ederken her gün bir mum yakmanızı özellikle tavsiye ederim. İlk gün beyaz mum ile başlayıp, 6 gün boyunca beyaz renk ile devam edip 7. gün ise açık yeşil renkte bir mum yakabilirsiniz.


Yapacağını çalışma her türlü dilek, dua, ihtiyaç için yolların açılması, yeni kanallar oluşması ile alakalıdır. Vertex alanlarının açılması ile de destekleyici olacaktır. Lütfen her ne dilerseniz Yaradanın nûruna girerek, emin bir şekilde dileyin.


Zikredeceğiniz esmalar;

“El KÂFİ 111”

“EL BEDİÛ 86”

“EL BARÎÛ 213”


Benim ve bütünün en yüksek hayrına şifa ile…


14 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
Yazı: Blog2 Post
bottom of page