top of page

DANIŞMANLIK

THETA HEALİNG

Theta Healing & Farkındalık Seansı

Thetahealing, bilinçaltı terapi tekniğidir. Oldukça kapsamlı bir çalışmadır. Bu teknikle kişinin hayatındaki olumsuz kodlamaların(kaygı, korku, özgüven eksikliği vb.), çakra blokajlarının, kök inançların, atalardan getirilen kayıtların DNA aktivasyonu ile dönüşmesi mümkün kılınmıştır. Bu sebeple hızlı olmasına rağmen köklü bir dönüşüm yaşanır.

Kuran ve Namaz Boncuk

Esma-ül Hüsna Çalışması

Bu çalışma doğum haritasına özel olarak hazırlanmaktadır. Haritada sağaltılması gereken alana, ilgili gezegenin derecesine aittir. Dolayısıyla çalışmalar kişiye özeldir  ve özel frekans yayarak zararlı etkiyi hafifletmeyi amaçlar. Esma-ül Hüsna çalışması için doğum saatinizin kesin olarak bilinmesi gerekmemektedir.

Astrology-Crystals

Astrolojik Analiz

Doğum Haritası Analizi
Öngörü Analizi (3, 6, 12 ay)
Sinastri Analizi

Astronomik Saat

Rektifikasyon

Doğum saatinin veya tarihinin belirlenmesi için hayatınıza dair önemli dönüm noktalarının tarihleri (gün, ay, yıl biçiminde) gereklidir. Örneğin; ameliyat, kaza, eğitim, evlilik, boşanma, çocuğunuzun doğumu, aile bireylerinin vefat tarihi, kariyer noktasındaki gelişmelerin (işe giriş, terfi, işten çıkış) tarihleri veya bunun dışında sizin için önem arz eden herhangi bir olayın tarihi üzerinden kişinin doğum bilgileri netleştirilmektedir.

Woods gezinme

Soru Analizi

Soru analizinde merak ettiğiniz herhangi bir konuyla alakalı cevaplara doğum haritanız üzerinden ulaşılır. Örneğin; bir iş kurmak için uygun vakit, ameliyat için tarih, eğitim ile alakalı merak ettikleriniz vb. sorulara dair cevaplara yer verilmektedir. Tek soru ya da üç soru aralığında danışmanlık verilmektedir.

Fortelling-Future-Pendulum

Mizaç Analizi

Mizaç, insanın doğuştan gelen ve ruh özelliklerinin bütününe verilen addır. Mizaç analizi için kişinin adı, soyadı, anne adı, el ve yüz fotoğrafı, yaşadığı şehir ve net doğum bilgileri gerekmektedir. Soru cevap şeklinde ilerletilen analiz süreci ile kişinin mizacı belirlenir ve bu mizaca uygun çalışmalar hazırlanır.

Danışmanlık: Basında
bottom of page